Zobacz więcej ofert pracy

Programista

PLANET SOFT
Wrocław
praca stacjonarna
7094 dni temu

Ogłoszenie numer: 10455, z dnia 2005-04-25

PLANET SOFT

Firma zajmuje się tworzenie systemów internetowych na zamowienie.

Programista

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Programista

Wymagania

Poszukujemy osoby spełniającej poniższe wymagania: - perl, php, c(++) lub java na poziomie podstawowym - html,css2,javascript - umiejętność sprawnej edycji html - SQL i doświadczenie w pracy z Mysql, Postgre - UML - minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe ( udokumentowane projektami ) - gotowość pracy w środowisku Windows i Linux - znajomość języka angielskiego Doświadcznie przy projektach z wykorzystaniem mod_perl lub Flash/ActionScript będzie dodatkowych atutem.

Oferujemy

Oferujemy prace w zespole przy interesujących projektach. Po okresie próby ( okres próbny następnie stała umowa o pracę ).