Zobacz więcej ofert pracy

Programista

ATR Centrum Rozwiązań Informatycznych
Zielona Góra
praca stacjonarna
5229 dni temu

Ogłoszenie numer: 104159, z dnia 2010-06-25

Firma ATR Centrum Rozwiązań Informatycznych została założona w 1996 roku. Nasze podstawowe usługi i produkty to:
  • wdrożenia systemów ERP firmy Comarch
  • tworzenie oprogramowania na zamówienie
  • integracja systemów
Większość realizowanych przez nas projektów jest związana z wykorzystaniem szerokiej wiedzy nt sposobu funkcjonowania przedsiębiorstw. Nasze produkty i usługi są związane z indywidualnym rozpoznaniem procesów biznesowych przedsiębiorstwa, tworzeniem odpowiednich opracowań analitycznych, dedykowanymi szkoleniami, programowaniem na zamówienie. Od 2001 roku posiadamy tytuł Srebrny Partner firmy Comarch.

Programista

Miejsce pracy: Zielona Góra

Nr Ref.: Praca.pl 201006Pro

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki na stanowisku programisty:
  • tworzenie oprogramowania
  • udział w jego projektowaniu, serwisowaniu i wdrażaniu
  • udział w szkoleniach
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Wymagania

Podstawowe umiejętności programowania z wykorzystaniem:
  • HTML, CSS, XML, AJAX - bardzo dobrze
  • Internet Information Services (IIS)
  • WebService
  • ASP
  • C#, .Net
Mile widziane umiejętności praktyczne w zakresie:
  • Flash, Silverlight
  • pisania aplikacji na urządzenia mobilne korzystających z WebService
  • grafiki dla stron internetowych
  • testowanie stron dla różnych przeglądarek

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju umiejętności związana z tworzeniem
  • różnorodnego oprogramowania, w różnych środowiskach
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Dogodne godziny pracy