Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Programista WWW / PHP, XHTML, CSS

WebStyle Systems Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5866 dni temu

Ogłoszenie numer: 47134, z dnia 2008-07-23

Istniejemy od 2000 roku. Specjalizujemy się w skutecznych rozwiązaniach internetowych dla biznesu opartych na technologiach Open Source. Oferujemy:
  • zaawansowane serwisy WWW oparte na CMS
  • e-marketing
  • hosting Do naszych najważniejszych Klientów należą m.in. WSiP S.A., Decora S.A., Work Service S.A.
  • Programista WWW / PHP, XHTML, CSS

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • współpracę z zespołem wdrożeniowym (grafikiem, programistą, technicznym kontaktem klienta)
  • przygotowanie szablonów: XHTML, CSS, skrypty szablonów
  • projektowanie rozwiązań funkcjonalnych zgodnych ze specyfikacją techniczną
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • współpracę ze społecznością
  • tworzenie rozszerzeń przy wykorzystaniu PHP i SQL
  • Wymagania

    Kwalifikacje techniczne:
  • bardzo dobra znajomość XHTML i CSS
  • bardzo dobra znajomość PHP i SQL
  • doświadczenie w wykorzystaniu systemów dla WWW, np. CMS Predyspozycje osobiste:
  • motywacja i zaangażowanie
  • umiejętność współpracy zespołowej
  • umiejętność pozytywnej komunikacji
  • terminowość i odpowiedzialność
  • samodzielność
  • doskonałe umiejętności analityczne
  • wykazywanie inicjatywy
  • j. angielski (rozumienie dokumentacji technicznej, komunikacja mailowa) Mile widziane będą:
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość bibliotek PHP, np. eZ Components, PEAR
  • Oferujemy

  • umowę o pracę
  • podnoszenie kwalifikacji
  • współpracę z kontrahentami z Polski i z zagranicy
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • praca w otwartym środowisku
  • dobre wynagrodzenie progresywne premiowane za wyniki
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.