Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista www + Delphi

Agencja Wydawniczo-Reklamowa WPROST Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6727 dni temu

Ogłoszenie numer: 18760, z dnia 2006-03-16

Agencja Wydawniczo Reklamowa "Wprost" jest wydawcą najchętniej czytanego tygodnika opinii "Wprost" (źródło PBC, GENERAL SMG KRC, CCS, lipiec 2005, wszyscy respondenci) . Firma wydaje także dwutygodnik "WiK Wprost i Kultura" oraz miesięcznik "Mój Pies".

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Programista WWW [tworzenie i aktualizacja aplikacji WWW (dynamiczne serwisy WWW z cms, fora dyskusyjne] oraz Delphi [aktualizacja i poprawki w istniejacej aplikacji Delphi]

Wymagania

- doswiadczenie ;); - biegla znajomosc Delphi (potrzeba aktualizacji aplikacji napisanej w Delphi); - biegla znajomosc PHP, JavaScirpt, HTML, CSS, Perl, XML i innych zwiazanych z tworzeniem aplikacji WWW; - umiejetnosc tworzenia i wykorzystania baz danych (MySQL); - mile widziana administracja serwerami; - sumiennosc; - kreatywnosc; - zaangazowanie w realizowane projekty; - wysoka kultura osobista;