Zobacz więcej ofert pracy

Programista Windows Phone

Unizeto Technologies S.A
Szczecin
praca stacjonarna
3684 dni temu

Unizeto Technologies SA jest wieloprofilową firmą z sektora IT, zajmującą się m. in.: projektowaniem i integracją systemów, jak również tworzeniem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo systemów i komunikacji elektronicznej oraz zaawansowanych technologicznie usług.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref: PWP/V/TR/SZ
Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:
  • dobra znajomość języka C#, w zakresie implementacji oprogramowania dla platformy Windows Phone, interfejsów wymiany danych i algorytmów kryptograficznych,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania dla Windows Phone,
  • znajomość środowiska .net dla Windows Phone,
  • wykształcenie wyższe.
Dodatkowe atuty:
  • znajomość Xamarin,
  • umiejętność tworzenia oprogramowania w języku Java dla Android, Objective C dla IOS, Python, C++, Ansi C,
  • znajomość SOA, XML, JSON, ASN.1,
  • znajomość popularnych bibliotek kryptograficznych np. IAIK, OpenSSL, Bouncy Castle, Spongy Castle,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę dokumentacji i komunikację z kontrahentami,
  • znajomość  frameworka Open Objects.
Główne zadania do realizacji:
  • implementacja oprogramowania klienta mobilnego dla systemów ochrony informacji wykorzystujących technologie języka C#.
Co oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • służbowy laptop.