Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista Web | Java / PHP

Agencja Wydawniczo-Reklamowa WPROST Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6042 dni temu

Ogłoszenie numer: 39277, z dnia 2008-01-30

___________________________________________________________ Agencja Wydawniczo-Reklamowa "Wprost" sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 123, 02-017 Warszawa

Programista Web
Java / PHP

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Agencja Wydawniczo-Reklamowa WPROST Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko - Webdesigner / Programista WWW.

Wymagania

  • doświadczenie tworzeniu dynamicznych www z CMS;
  • biegła znajomość programowania Java i/oraz PHP;
  • umiejętność tworzenia i wykorzystania baz danych (MySQL);
  • mile widziana administracja serwerami;
  • doświadczenie w realizacji internetowych projektów poparte doświadczeniem (prosimy o zamieszczenie listy, najlepiej linki, do zrealizowanych prac);
  • zmysł graficzny;
  • sumienność;
  • kreatywność;
  • zaangażowanie w realizowane projekty;
  • wysoka kultura osobista;
  • Oferujemy

    Wybranej osobie proponujemy:
  • ciekawa i rozwijająca prace przy dużych projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dostęp do najnowszych technologii informatycznych;
  • Forma zatrudnienia:w początkowej fazie umowa o dzieło / zlecenie.