Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Programista - Web Developer - PHP, Java, Python

I-Dotcom Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5320 dni temu

Ogłoszenie numer: 84402, z dnia 2009-12-21

I-Dotcom jest liderem na rynku oprogramowania e-commerce, projektuje systemy sprzedaży internetowej na rynki w Europie jak i USA.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: SPROG-12/09

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Starszy Programista będzie liderem zespołu programistów odpowiedzialnych za tworzenie i rozwijanie aplikacji internetowych w różnych technologiach internetowych - PHP, Python, Java.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego
  • doświadcznie w projektowaniu aplikacji opartych o frameworki w modelu MVC
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji w jednym z jezyków - PHP, Java, Python
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • dobra znajomość XML/HTML, XSLT/CSS, JavaScript/AJAX

Oferujemy

  • atrakcyjną prace w dynamicznym zespole przy projektach dla renomowanych firm
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • poszerzanie wiedzy i kwalifikacji