Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Programista PHP Opolskie
Programista w Dziale Reklamy

OPOLTRANS Spółka z o.o.
opolskie, Brzezie k/ Opola
praca stacjonarna
4405 dni temu
head.jpg

Firma OPOLTRANS jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych. Zajmuje się również sprzedażą naczep MEGA oraz jej podzespołów. Siedziba firmy wraz z magazynem centralnym mieści się w Brzeziu koło Opola. Nowoczesny magazyn, 100.000 pozycji magazynowych oraz flota ponad 300 samochodów zapewnia codzienne dostawy części zamiennych zgodnie z wymaganiami klientów pod wskazany adres. Sieć hurtowni rozmieszczona w dużych miastach Polski pozwala na szeroki obszar działania, a dobrze wyszkoleni handlowcy zapewniają profesjonalną obsługę klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzezie k/ Opola

Opis stanowiska:
  • Projektowanie, tworzenie oraz rozbudowa stron WWW
  • Czynne wykonywanie zadań związanych z pracą Działu Reklamy
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie; mile widziane wyższe kierunkowe
  • Znajomość programowania w języku PHP , MySQL, HTML, CSS, programowanie obiektowe
  • Znajomość obsługi programów graficznych Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw
  • Zaangażowanie w realizowane projekty
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)