Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Programista Systemu Embedded Na Telefony Komórkowe

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6757 dni temu

Ogłoszenie numer: 18813, z dnia 2006-03-20

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/P3G

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja, elektronika) - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - doświadczenie w programowaniu strukturalnym i zorientowanym obiektowo w językach C,C++ - doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów embedded - znajmość architektury mikrokontrollerów np: (ARM) i platform czasu rzeczywistego - znajmość procesu wytwarzania oprogramowania

Oferujemy

- pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - niezależne stanowisko w międzynarodowym zespole - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności - możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektami - profesjonalny program szkoleń