Zobacz więcej ofert pracy

Programista Systemów Wbudowanych

Praca.pl
Warszawa
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa / zdalna
rekrutacja online
86 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Będziesz pracował nad nowoczesnymi technologiami IoT i Wi-Fi, będziesz projektować, implementować, debugować i testować oprogramowanie wbudowane, a także wspierać istniejące produkty.

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i dokumentowanie oprogramowania
  • Kodowanie, integracja i walidacja oprogramowania wbudowanego
  • Maintenance i wsparcie klientów
  • Rozwój metod testowania oprogramowania wbudowanego
  • Debugowanie problemów na systemach z Linuxem
  • Udział w przeglądach projektowych i kodowych
  • Współpraca z różnymi zespołami
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie (elektrotechnika, informatyka lub pokrewne)
  • 2-4 lata doświadczenia z oprogramowaniem dla systemów wbudowanych
  • Zaawansowana znajomość C/C++, Python, Linux
  • Doświadczenie z BLE, opcjonalnie Thread i MQTT
  • Doświadczenie z rozwojem MCU (preferowane Broadcom/TI)
  • Praktyczna wiedza Linuxa, kontenerów i technologii sieciowych
  • Znajomość GIT/GitHub
  • Doświadczenie z komunikacją szeregowa, programowaniem wielowątkowym, narzędziami Flash, debuggerem JTAG będzie dodatkowym atutem
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Możliwość pracy zdalnej.

Poznaj

Praca.pl