Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Programista Systemów Wbudowanych

Last Mile
Szczecin
praca stacjonarna
5957 dni temu

Ogłoszenie numer: 44504, z dnia 2008-05-27

Last Mile

Firma LastMile specjalizuje się w rozwiązaniach dla operatorskich sieci FTTH. W związku z rozwojem urządzeń platformy Triple Play, poszukujemy pracowników Działu Rozwoju:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

    • Programowanie systemów wbudowanych • Rozwój firmware dla urządzeń sieciowych

Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika lub pokrewne) • Programowanie w języku C/C++ • doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych • znajomość środowiska systemu Linux • Ogólna wiedza z dziedziny elektroniki i hardware’u • Znajomość technologii Ethernet (CSMA/CD) i switchingu • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

    • Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowej firmie • Pracę przy interesującym projekcie, w młodym i kreatywnym zespole • Kontakt z nowoczesnymi technologiami • Możliwości rozwoju zawodowego