Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Programista systemów sterowania PLC i SCADA

PROCOM SYSTEM S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4914 dni temu

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • projektowanie systemów sterowania
  • programowanie serowników PLC i systemów SCADA
  • uruchamianie sterowników PLC i systemów SCADA
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku automatyka i robotyka oraz kierunki pokrewne
  • znajomość budowy i oprogramowania sterowników PLC
  • znajomość oprogramowania systemów SCADA
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • praktyczna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • współpracę z kreatywnym zespołem
  • motywacyjny system wynagradzania