Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Programista systemów bazodanowych

SOFTRA Systemy Informatyczne
Poznań, Poznań Luboń
praca stacjonarna
5857 dni temu

Ogłoszenie numer: 46218, z dnia 2008-07-03

jest producentem systemów do zarządzania flotami pojazdów w dużych firmach oraz systemów do zarządzania dla firm wynajmu długoterminowego pojazdów CFM i wypożyczalni Rent a Car.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań Luboń

Nr Ref.: prog/06/08

Opis stanowiska

Poszukujemy osobę na stanowisko programisty systemów bazodanowych. Do zadań wybranej osoby będzie należało tworzenie oprogramowania systemów zarządzania a w tym:
  • tworzenie baz danych SQL, implementacja warstwy interface i logiki aplikacji,
  • tworzenie interface SOAP, analiza i wdrażanie nowych technologii.
  • Wymagania

  • Dobra znajomość SQL, Delphi lub podobnego środowiska .
  • Wykształcenie wyższe informatyczne, lub studenci ostatnich lat studiów zaocznych
  • Znajomość projektowania baz danych oraz programowania aplikacji bazodanowych klient-serwer i internetowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej. Mile widziane:
  • MSSQL, ORACLE , JAVA, PHP, SOAP, XML, Linux
  • Dobra komunikatywność
  • Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności
  • Prawo jazdy.
  • Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie (po okresie próbnym)
  • Ciekawą, odpowiedzialną, pracę ,
  • Możliwość uczestniczenia w interesujących projektach,
  • Możliwość kreatywnego wpływania na kształt projektów ,
  • Dużą samodzielność,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.