Zobacz więcej ofert pracy

Programista SQL

Britenet Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4817 dni temu

britnet.jpg

Britenet jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającą obecnie ponad 80 doświadczonych specjalistów, posiadających szeroki zakres kompetencji w obszarze IT. Swoje oddziały posiadamy w Warszawie i Lublinie. Naszymi klientami są duże i uznane firmy zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku. Koncentrujemy się na dostarczaniu systemów internetowych opartych w głównej mierze na technologii JEE oraz outsourcingu naszych specjalistów. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami, wciąż poszukujemy do naszych szeregów ludzi zdolnych, ambitnych, znających języki i gotowych dzielić się swoim doświadczeniem.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Kandydatom zapewniamy pracę w miłym, dynamicznie rozwijającym się zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestnictwa w licznych szkoleniach, atrakcyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet socjalny m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, możliwość nauki języka angielskiego w siedzibie firmy.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, implementacja i konserwacja oprogramowania
  • Dokumentowanie prac projektowo-programistycznych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania
  • Udział w testach, wdrażaniu i wstępnej eksploatacji oprogramowania
  • Raportowanie aktualnego stanu realizacji prac
  • Przechowywanie i zabezpieczanie przed utratą tworzonego oprogramowania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki informatyczne)
  • Minimum roczne doświadczenie w programowaniu w języku Transact SQL
  • Doświadczenie z bazami danych MS SQL Server
  • Znajomość podstaw notacji UML
  • Znajomość zagadnień Crystal Reports, Enterprise Architect, CVS będzie atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami)."

bot11.jpg