Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Programista SharePoint / .Net

Hempel
Gdańsk
praca stacjonarna
5975 dni temu

Ogłoszenie numer: 40960, z dnia 2008-03-07

Hempel

Firma Hempel zamierza przenieść dotychczasowe aplikacje rozwijane w Delphi na platformę Microsoft, w szczególności z wykorzystaniem następujących rozwiązań .Net, BizTalk, SharePoint itp. Oznacza to, że wszystkie przyszłe aplikacje będą powstawały wyłącznie w oparciu o rozwiązania Microsoft. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w międzynarodowym środowisku dla skandynawskiej firmy działającej globalnie, posiadasz doświadczenie w technologii .Net, chcesz wykorzystywać w swojej pracy najnowsze rozwiązania i technologie, zgłoś się do nas.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Jeśli dołączysz do Hempla, będziesz ściśle współpracował z innymi działami firmy, jak również z Group IT. Będziesz miał wpływ na kształt przyszłych aplikacji wykorzystywanych przez Grupę Hempel na całym świecie. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą raportowały do Managera IT Develepment Centre w Polsce Praca w Gdańsku.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o Microsoft SharePoint
  • Doświadczenie w technologiach Microsoftu takich jak: .NET, BizTalk, Infopath, SQL Server
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Gotowość do podróży zagranicznych (do 30 dni w roku)

Oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • Minimalne wynagrodzenie 4500 PLN brutto