Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   Jelenia Góra    praca zdalna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Sharepoint / C#

PGS Software S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4193 dni temu

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na rynku NewConnect. Spółka posiada biura w dwóch lokalizacjach: Wrocław oraz Rzeszów. Naszymi klientami są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS Software zatrudnia ponad 200 programistów pracujących w różnych technologiach. Firma ma status złotego partnera Microsoft.

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PR-WRO-SP/NET-2013/04

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, implementacja i rozwijanie rozwiązań na platformie SharePoint
  • Opracowywanie i implementacja architektury systemu
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji ASP.NET

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii ASP.NET oraz Microsoft SharePoint
  • Bardzo dobra znajomość projektowania i programowania obiektowego z wykorzystaniem .NET Framework i języka C# (2.0-4.5)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu na platformach Microsoft SharePoint Server 2008/2012
  • Praktyczna znajomość rozwiązań wprowadzonych w Microsoft SharePoint 2013
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem HTML, CSS, JavaScript / jQuery
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość  protokołów OData, OAuth, architektury REST
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów opartych na webservices
  • Umiejętność wykorzystania architektury MVC / MVVM przy użyciu bibliotek JavaScript (Knockout.JS, AnuglarJS, …)

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach realizowanych dla międzynarodowych klientów z użyciem najnowszych technologii
  • Pracę w nowocześnie zarządzanym zespole w oparciu o metodykę SCRUM
  • Aktywne wykorzystywanie języka angielskiego w kontaktach z klientami z całego świata
  • Korzystanie z bogatego pakietu socjalnego – m.in. prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego, kursów języków obcych
  • Codziennie pyszne kanapkami lub bułki słodkie
  • Pracę w doskonałej, niekomercyjnej atmosferze