Zobacz więcej ofert pracy

Programista SAS

Hays Poland
Warszawa
praca stacjonarna
2210 dni temu

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 1111976
Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży ubezpieczeniowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Programista SAS

Współpraca: długofalowa
Rodzaj umowy: B2B

Obowiązki:
  • Projektowanie/modelowanie kompleksowych rozwiązań z zakresu Hurtowni Danych i Business Intelligence w technologii SAS,
  • Projektowanie i programowanie procesów ETL w Hurtowni Danych,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej oprogramowania dla developerów obszaru Hurtowni Danych,
  • Monitorowanie jakości oprogramowania poprzez wykonywanie Code Review,
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania przez nadzór nad testami developerskimi i dokumentacją powykonawczą,
  • Wsparcie w zakresie wykonywanie testów aplikacji oraz prac analitycznych w ramach zespołu SCRUM (Agile).
  • Modyfikacja interfejsu oraz zmiany w procesach ETL z systemu szkodowego,
  • Rozwój warstw wyższych Hurtowni Danych w tym propagowanie/udostępnianie dodatkowych danych wynikających z prac projektowych dla użytkowników końcowych,
  • Wytworzenie dedykowanych DataMarts do obsługi procesu danych archiwalnych w tym zbudowanie raportów dla użytkownika końcowego,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej wraz z modelem danych.

Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego z zakresu informatyki;
  • Min. 2-letniego doświadczenia w zakresie specyfikacji wymagań dla systemów informatycznych;
  • Rocznego doświadczenia w zakresie projektowania przypadków i scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników testów;
  • Znajomości technologii i narzędzi z portfolio firmy SAS Institute (w tym SAS DI);
  • Zaangażowania i proaktywnej postawy;
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:
  • Znajomość .NET w stopniu umożliwiającym dokonywanie prostych poprawek w narzędziu raportującym testy,
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Continuous Integration (Bamboo).

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.