Najnowsze oferty pracy

  • Senior SAP CI Developer

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior)  umowa o pracę  pełny etat
    11 dni
    About the job Join Arla’s ART (Agile Release Train) named Digital Services & Infrastructure (DSI), to be part of a great team delivering IT infrastructure across all base technology platforms. DSI ART delivers network, integrations, IT security, On-prem and Cloud Datacentre changes as well as SAP...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista SAP

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca hybrydowa
130 dni temu

Ogłoszenie numer: 9051982, z dnia 2024-06-10

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

W ramach zwiększenia odpowiedzialności jednostki szukamy zaangażowanych osób, które wzmocnią zespół w zakresie prac projektowych w obszarze SAP.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:
  • Zakres powierzonych czynności oraz zadań w ramach projektów SAP
  • Realizacja projektów związanych z dalszym rozwojem oraz utrzymaniem modułów SAP

Wymagania

Junior:
  • Podstawowa znajomość nawigacji w systemie SAP – obsługa narzędzi programistycznych.
  • Podstawowa znajomość składni oprogramowania w języku ABAP (możliwość samodzielnego oprogramowania prostych raportów)
Mid:
  • Dobra znajomość aplikacji SAP w zakresie jednego z modułów SAP FI, CO, MM, SD, PS, RFX, PM
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracach programistycznych na platformie SAP
  • Dobra znajomość składni programowania w języku ABAP
  • Znajomości implementacji BAPI oraz BADI
  • Budowa raportów ALV
  • Budowa usług Webservices
  • Wydruki w smarforms
  • Budowa serwisów OData
  • Implementacja SAP Enhancements
  • SAP Workflow (USER-EXIT)

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowej firmy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dofinansowanie do pakietów ubezpieczeniowych, medycznych i sportowych.

Poznaj

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.