Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Programista robotów przemysłowych

Talent Solution
Poznań
praca stacjonarna
3375 dni temu

Ogłoszenie numer: 732348, z dnia 2015-06-22

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: 'Executive Search & Recruitment', 'Career Management' oraz 'HR Consulting'. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511

www.talentsolution.pl

Dla naszego klienta, w związku z dalszym rozwojem swoich działań, poszukujemy ambitnej, dynamicznej i
samodzielnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 150631_PRP

Opis stanowiska

  • Obsługa systemu MOTION CONTROL
  • Dokonywanie kalibracji robotów i mechanizmów z nimi współpracujących
  • Zapobieganie usterkom nadzorowanie systemów pomiarowych oraz systemów wizualizacji
  • Integracja firmowych systemów informatycznych z zastosowaną technologią robotyczną
  • Projektowanie stanowisk zrobotyzowanych

Wymagania

  • Wykształcenie - Inżynier lub wyższe (Automatyki, Robotyki, Elektroniki, Elektrotechniki)
  • Doświadczenie w branży filmowej
  • Doświadczenie zdobyte na projektach i instalacjach
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Pełna dyspozycyjność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Udział w ciekawych projektach
  • Przyjazna atmosfera w pracy w młodym, dynamicznym zespole