Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Nowy Sącz
Programista / Projektant / Grafik

Forum Inicjatyw Informatycznych Sp. z o.o.
Nowy Sącz
praca stacjonarna
5458 dni temu

Ogłoszenie numer: 74273, z dnia 2009-09-04

Spółka Forum Inicjatyw Informatycznych rozpoczęła działalność w maju 2008 r. Celem jej działalności jest szeroko rozumiana informatyka. W ramach usług prowadzone są przedsięwzięcia programistyczne, jak również dzierżawa przestrzeni serwerowej. W chwili obecnej poszukujemy:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska

Młoda firma poszukuje osób chcących wziąć udział w unikatowym projekcie informatycznym. Poszukujemy osób posiadających doświadczenie w realizacji projektów opartych na systemach agentowych. Początkowy stan projektu pozwala na wybór technologi, która będzie najbardziej odpowiadać wyselekcjonowanej grupie.

Wymagania

    Poszczególne składowe systemu wymagają znajomości przynajmniej w jednej z dziedzin:
  • budowy oprogramowania dla urządzeń mobilnych (np. Symbian, Java ME, Windows Mobile, Android)
  • budowy systemów SOA, których celem jest gromadzenie danych napływających z rozproszonego środowiska urządzeń mobilnych
  • budowy narzędzi webowych do prezentacji danych statystycznych w sposób atrakcyjny dla ostatecznego odbiorcy dzięki wykorzystaniu narzędzi web 2.0
  • budowy i administracji relacyjnych baz danych z naciskiem na hurtownie danych
  • grafiki dla WWW i doświadczenia w szablonach CSS

Oferujemy

Oferujemy pracę przy innowacyjnym projekcie informatycznym od samego początku jego realizacji. Swobodę wyboru miejsca realizacji zadań w ramach projektu. Praca może być wykonywana w biurze firmy w Nowym Sączu jak również w zaciszu domowym. W drugim z przypadku spotkania bezpośrednie odbywają się wyłącznie na etapie ustalania przez grupę sposobu realizacji poszczególnych funkcjonalności. Wybór modelu współpracy uzależniony jest wyłącznie od Ciebie. Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione jest wyłącznie od wkładu pracy wniesionego w realizowany projekt.