Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista / Projektant Elektronik

Activ-Cam A/S (Activision Sp. z o.o.)
Warszawa
praca stacjonarna
7053 dni temu

Ogłoszenie numer: 10372, z dnia 2005-04-24

Activ-Cam A/S (Activision Sp. z o.o.) jest firmą produkującą systemy elektroniczne dla wojska i policji. Specjalizujemy się w wideo rejestratorach, systemach rozpoznawania tablic, radarach i kamerach.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- projektowanie i programowanie prototypów systemów mikroprocesorowych - uruchamianie prototypów i wdrażanie ich do produkcji - przygotowywanie procedur testowych (diagnoza błędów)

Wymagania

- Znajomość języka Angielskiego - Doświadczenie w programowaniu procesorów DSP - Doświadczenie w projektowaniu ukladów cyfrowych i analogowych - Doświadczenie w dziedzinie układów programowalnych. - Doświadczenie w projektowaniu PCB (Protel) - Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- mozliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - udział w miedzynarodowych projektach, - pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektami, - wyjazdy zagraniczne,