Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PROGRAMISTA-PROJEKTANT BUSINESS INTELLIGENCE

BONAIR SA
Warszawa
praca stacjonarna
4936 dni temu

Ogłoszenie numer: 126586, z dnia 2011-01-10

BONAIR SA

Bonair S.A. oferuje wysoko wyspecjalizowane doradztwo informatyczne, integrację aplikacyjną i systemową, dostarcza systemy zintegrowane wspomagające procesy zarządzania, projektuje, wytwarza i wdraża dedykowane aplikacje dla przedsiębiorstw usługowych, handlowych i przemysłowych, instytucji finansowych i administracji publicznej. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Współpraca z analitykami i projektantami - Projektowanie i budowa hurtowni danych - Projektowanie i budowa struktur wielowymiarowych - Budowa raportów - Budowa pulpitów informacyjnych

Wymagania

- Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, ekonomia - Praktyczna znajomość platformy MS SQL Server 2008 - Mile widziany certyfikat: MCITP: Business Intelligence Developer 2008 - Umiejętność projektowania struktur relacyjnych baz danych - Minimum 3 letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów raportowania i analiz (np. Microsoft, Cognos, Business Objects) - Bardzo dobra znajomość środowiska programowania Visual Studio .NET - Kreatywność, logiczne myślenie i samodzielność w wykonywaniu zadań - Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

- Pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych - Udział w dużych projektach związanych z wdrożeniami rozwiązań BI - Atrakcyjną ścieżkę rozwoju - Pakiet socjalny