Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Programista Powerbuilder

Work Express Sp.zo.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
6620 dni temu

Ogłoszenie numer: 21566, z dnia 2006-08-04

Dla naszego Klienta renomowanej firmy z branży IT poszukujemy osób na w/w stanowisko.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: 76/16/PPB

Opis stanowiska

- Programowanie i projektowanie w narzędziu PowerBuilder; - Współpraca z projektantami i analitykami w tworzeniu projektu technicznego rozwiązania;

Wymagania

- Wykształcenie wyższe informatyczne; - Kilkuletnie doświadczenie w programowaniu i projektowaniu w narzędziu PowerBuilder; - Znajomość relacyjnych baz danych; - Znajomość SQL; - Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- Możliwość rozwoju i awansu; - Szkolenia; - Narzędzia pracy; - Atrakcyjny system wynagrodzeń.