Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista PL/SQL - Warszawa

ProData Consult Sp.z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
3277 dni temu

Usługi doradcze ekspertów IT

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: #4710
Dla klienta z branży finansowej poszukujemy:Programisty PL/SQL z doświadczeniem w projektach BI

Zakres obowiązków:
  • Udział w projekcie Business Intelligence
  • Implementacji procesu ETL
  • Wsparcie raportowe w zespole

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku PL/SQL
  • Doświadczenie w projektach BI, przy tworzeniu procesów ETL
  • Znajomość narzędzia Cognos oraz zagadnień finansowych

Mile widziane:
  • znajomość narzędzi analitycznych: QlickView, JasperReports

Oferujemy:
  • Kilkumiesięczny kontrakt B2B
  • Dofinansowanie do Pakietu Medycznego Medicover

Start: 01.07.2015
Czas trwania: Kilka miesięcy
Lokalizacja: Warszawa
Wymagania: Przynajmniej dwa lata doświadczenia zawodowego w IT.