Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Grupa Rawlplug
Wrocław
praca stacjonarna
3126 dni temu

Międzynarodowa Grupa Kapitałowa Rawlplug od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. W 13 spółkach, na 4 kontynentach Grupa Rawlplug zatrudnia ponad 1900 pracowników.

Nasze portfolio produktowe zawiera blisko 30 000 indeksów i obejmuje najwyższej jakości mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia. Grupa Rawlplug skupia zakłady produkcyjne we Wrocławiu, Bielsku-Białej, Łańcucie i Kaliningradzie.

Rozwiązania projektowane przez naszych inżynierów i wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych, znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym umacniając lojalność naszych wymagających klientów i partnerów biznesowych.

Aktualnie, poszukujemy do jednej z naszych spółek, kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław
Spółka: Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • projektowanie i implementacja nowych aplikacji,
  • udział i pomoc w identyfikacji najlepszych rozwiązań technologicznych,
  • uczestniczenie w spotkaniach projektowych.
Wymagania:
  •  doświadczenie we wdrażaniu aplikacji internetowych i systemów CMS,
  • bardzo dobra znajomość PHP w tym OOP,
  • znajomość jednego z frameworków: Symfony2 lub Zend,
  • znajomość relacyjnych baz danych (SQL),
  • umiejętność pracy w systemach kontroli wersji Git,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy zespołowej.
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w pracy z Magento, Prestashop, Pimcore,
  • znajomość Elasticsearch, Lucene lub Solr,
  • znajomość HTML5, JavaScript,
  • znajomość innych języków programowania,
  • konto na GitHub z udostępnionymi własnymi repozytoriami.
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub umowę współpracy w oparciu o własną działalność,
  • motywujące wynagrodzenie,
  • udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika,
  • luźną atmosferę pracy i niebanalne poczucie humoru.

Poznaj

Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie

Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie (dawna Łańcucka Fabryka Śrub) jest jednym z wiodących producentów elementów złącznych w Europie. Ponad 60 lat doświadczenia sprawia, że oferowane przez nas wyroby spełniają najwyższe wymagania klientów z różnych branż. Wdrożony system zarządzania jakością, uzyskane certyfikaty i dopuszczenia oraz własny dział kontroli jakości, zapewniają wysoką jakość naszych produktów.
Dzięki systematycznej przebudowie i modernizacji parku maszynowego oraz procesów technologicznych staliśmy się zakładem w pełni nowoczesnym, zatrudniającym wysokokwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną.

Dysponujemy własnym, nowoczesnym zapleczem badawczo-rozwojowym. Zespół naszych pracowni składa się z Laboratoriów Chemicznego, Długości i Kąta, Metalograficznego oraz Badań i Symulacji.
Należymy do RAWLPLUG, który skupia szereg zakładów produkcyjnych oraz spółki dystrybucyjne obejmujące swoim zasięgiem wszystkie kontynenty.

Naszą misją jest dostarczanie klientom produktów o najwyższej jakości oraz konsekwentne wdrażanie innowacji zarówno produktowych jak i procesowych.

Od wielu lat budujemy swoje portfolio produktowe w oparciu o wyroby ze średniego i wysokiego segmentu, zaspokajając tym samym potrzeby wymagających klientów i profesjonalistów szukających nowych, niezawodnych i trwałych rozwiązań.
Wartości jakimi kierujemy się jako firma odzwierciedlają nasz sposób myślenia i determinują nasze wszystkie działania.