Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Goldman Recruitment
Warszawa
praca stacjonarna
3410 dni temu

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w wyszukiwaniu i selekcji kandydatów na specjalistyczne, managerskie i dyrektorskie stanowiska w obszarze finansów i bankowości. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta, poszukujemy  kandydata/ki do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 15021

Wynagrodzenie: 4000 – 5000 netto

Zakres obowiązków:
  • Bieżące prace w ramach utrzymania serwisów klienta

  • Udział w projektowaniu nowych systemów

  • Tworzenie oprogramowania na potrzeby nowych aplikacji

  • Administracja infrastruktury IT w firmie

  • Opracowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów

Wymagania:
  • Biegła znajomość PHP

  • Biegła znajomość HTML/CSS/Javascript

  • Bardzo dobra znajomość frameworku Zend

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Doświadczenie w pracy z SVN

  • Doświadczenie w administracji serwerami

  • Pomysłowość i kreatywność

Dodatkowym atutem będzie:
  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość zagadnień SEO

Oferujemy:
  • Pełną wyzwań, samodzielną pracę w siedzibie naszego Klienta o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szybki rozwój i naukę nowych rozwiązań

  • Dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi pracy

  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze oraz wynagrodzenie składające się z pensji podstawowej i opieki zdrowotnej

  • Możliwość współdecydowania o kierunku rozwoju firmy