Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

WEB-COM Group Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca hybrydowa
rekrutacja online
1007 dni temu

WEB-COM Group to prężnie rozwijająca się firma z 17 letnim doświadczeniem w nowych technologiach. To głównie ludzie - zgrany zespół specjalizujący się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla eCommerce. W trakcie wieloletniej działalności firmy udało nam się z sukcesem stworzyć i wdrożyć liczne autorskie rozwiązania, które stały się odpowiedzią na wysokie wymagania nowoczesnych sprzedawców (b2b, b2c). Aktualnie w związku z dynamicznie rosnącą popularnością  – nowoczesnego systemu do zarządzania sprzedażą internetową ErpBox - szukamy kreatywnych ludzi, którzy wzbogacą Nasz zespół swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami.

Web-Com Gropu to część jednej z największej Polskiej firmy eCommerce -  SHOPER SA.

Gwarantujemy ciekawą pracę, duże wyzwania, spore ilości kawy i dodatków oraz wysokie wynagrodzenie.

Zapewniamy szkolenia, bardzo dobre warunki pracy, nowoczesne stanowiska oraz dostęp do najnowszych technologii.

Zostań częścią naszego zespołu!

Stanowisko:
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za współtworzenie platformy ErpBox i nie tylko:

  • Rozwój platformy ErpBox;
  • Współtworzenie systemów ERP;
  • Rozbudowa oprogramowania dla E-commerce (współpraca z Allegro, Amazon, eBay, Shoper, inne);
  • Współpraca z innymi programistami w zespole;
  • Budowa integracji z systemami zewnętrznymi;
  • Testowanie aplikacji.
Wymagania:
  • Znajomość PHP >= 7.0  i OOP;
  • Znajomość Framework Symfony 2/3;
  • Znajomość MySQL;
  • Znajomość GIT;
Mile widziane:
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji.
  • Doświadczenie w tworzeniu optymalnych zapytań SQL i optymalizacji skryptów PHP;
  • Doświadczenie programistyczne przy komercyjnych projektach;
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript (TypeScript, JQuery lub inny framework JS);
  • Znajomość Web Services (REST API / JSON, SOAP);
  • Symfony 4/5;
  • Testy jednostkowe.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat lub umowa b2b;
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w biurze, hybrydowej lub zdalnej ;
  • Wysokie wynagrodzenie i system premiowania (uzależnione od doświadczenia i zaangażowania);
  • Współpraca z liderem branży sklepów ecommerce Shoper;
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole;
  • Komfortowe warunki pracy - co najmniej 2 monitory i dużo pysznej kawy;
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu, oprogramowania oraz technologii;
  • Możliwość ciągłego rozwoju w zakresie umiejętności miękkich i technicznych;
  • Realny wpływ na rozwój oprogramowania;
  • Uczestnictwo w pasjonujących warsztatach, konferencjach i spotkaniach (E-commerce, Amazon, Allegro);
  • Dodatkowe ubezpieczenie w Allianz;
  • Inne ciekawe imprezy firmowe.
Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
WEB-COM Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , 43-340 Kozy ul. Tęczowa 2b, NIP: 9372715154 Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:WEB-COM Group z ograniczoną odpowiedzialnością , 43-340 Kozy ul. Tęczowa 2b, NIP: 9372715154 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.