Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Incessio Sp. z o.o.
Olsztyn
praca stacjonarna
3561 dni temu

Incessio to młoda, szybko rozwijająca się, polska firma skoncentrowana na budowaniu sieci kompetencji w branży IT. Skupiamy się na precyzyjnym identyfikowaniu i szybkim dostarczaniu innym firmom umiejętności i wiedzy z dziedziny informatycznej i zarzadzania projektami.

Wiemy, że to staranie dobrani, zadowoleni z pracy ludzie decydują o sukcesach projektów i efektywności realizacji celów biznesowych. Dlatego dbamy o dobór stymulującego środowiska dla naszych pracowników i kandydatów.

Do ciekawych i prestiżowych projektów IT realizowanych dla naszych Klientów poszukujemy:

Miejsce pracy: Olsztyn

Vitual_Line_Strzalka_Niebieska.jpg
Twoje zadania polegać będą na:

  • Tworzeniu oraz rozwijaniu systemów w oparciu o technologię PHP
  • Tworzeniu i aktualizacji dokumentacji technicznej
  • Dbałości o jakość tworzonego oprogramowania
Nasza oferta to:

  • Ciekawa praca przy projektach realizowanych przez firmę
  • Wpływ na rozwój naszej firmy jak i naszych Klientów
  • Możliwość udziału w projektach pracy zdalnej
Jeżeli jesteś osobą, która:

  • Ma 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Zna relacyjne bazy danych;
  • Zna i ma doświadczenie w pracy z takimi technologiami: Symfony 2, Yii,  Zend Framework, HTML 5, JavaScript (JQuery), CSS a może nawet Backbone.js, Underscore.js, Mustache, TwitterBootstrap, node.js, socket.io, AJAX, WebRTC, Redmine,  GitFlow, Git
  • Nie boi się mówić, pisać i czytać w języku angielskim, który ocenia na poziomie B1/B2
  • Ceni sobie prace projektowe, gdzie może się popisać swoją wiedzą i doświadczeniem a ponadto jest otwarty/a na rozwój swoich kompetencji….