Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Experis IT
mazowieckie
praca stacjonarna
3576 dni temu

Experis IT - doradztwo personalne

Zadania:
  • Opracowywanie kompleksowych rozwiązań biznesowych
  • Testowanie, utrzymanie i dokumentacje
  • Rozwój platformy służącej do zarządzania relacjami z Klientami
  • Analizę historii użytkownika
Wymagania:
  • Doświadczenia w rozwijaniu aplikacji webowych w języku PHP
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Biegła znajomość systemu Linux
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.