Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

NET Spółka z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
3676 dni temu

FIRMA NET Sp. z o.o. poszukuje pracowników

na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Rodzaj pracy: pełny etat, 1/2, 3/4 etatu

Zadania przyszłego pracownika:
  • rozwój i tworzenie oprogramowania
  • testowanie oprogramowania
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych oprogramowaniem
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (studenci IV, V roku praca na pełny etat, 1/2, 3/4 etatu)
  • bardzo dobra znajomość PHP
  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JS
  • dobra znajomość baz SQL
Mile widziane:
  • znajomość systemów Linux
Oferta:
  • stała praca w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość zdobywania wiedzy z zakresu sprzętu i aplikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.