Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Programista PHP

I-Dotcom Sp. z o.o.
dolnośląskie, Katowice lub Wrocław
praca stacjonarna
5864 dni temu

Ogłoszenie numer: 45971, z dnia 2008-06-26

I-Dotcom jest liderem na rynku oprogramowania e-commerce, projektuje systemy sprzedaży internetowej na rynki w Europie jak i USA.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Katowice lub Wrocław

Nr Ref.: PHP-06/08

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Programista PHP będzie pracować w zespole ludzi odpowiedzialnych za tworzenie i rozwijanie aplikacji internetowych w oparciu o PHP5.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w języku PHP5 - znajomość języka SQL - mile widziana znajomość frameworka Symfony lub ZEND

Oferujemy

- atrakcyjną prace w młodym dynamicznym zespole przy projektach dla renomowanych firm - atrakcyjne wynagrodzenie - poszerzanie wiedzy i kwalifikacji