Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Slican Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
3760 dni temu

Ogłoszenie numer: 419276, z dnia 2014-03-31

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr Ref.: PRPH/2403

Opis stanowiska

  • Projektowanie aplikacji Web w zespole programistów

Wymagania

  • Dobra znajomość i doświadczenie w programowaniu w PHP, JavaScript, CSS, SQL, C
  • Dobra znajomość języków programowania C

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość programowania aplikacji pod Linux.
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji open source
  • Znajomość systemu Asterisk.

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dostęp do najnowszych technologii i możliwość ich współtworzenia