Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Weagree
Opole
praca stacjonarna
4004 dni temu

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Miejsce pracy: Opole

Nr Ref.: WPH/07/13

Zadania:
  • Wykonywanie powierzonych prac programistycznych w ramach realizowanych aktualnie projektów firmy z branży HR.
  • Programowanie obiektowe w PHP 5.
Wymagania:
  • Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku programisty PHP.
  • Studia wyższe: uczelnia państwowa, preferowana informatyka
  • Umiejętności programowania obiektowego w PHP5.
  • Znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC.
  • Mile widziana znajomość JAVA SE lub J2EE.
  • Dobra znajomość Wordpress'a.
  • Znajomość CSS - XHTML, HTML5.
  • Znajomość SQL.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Własne portfolio.
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Systematyczność, sumienność, terminowość.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.

Informacje dodatkowe:

  • Praca od 1 sierpnia.