Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Direct Traffic
Warszawa
praca stacjonarna
6377 dni temu

Ogłoszenie numer: 28046, z dnia 2007-04-03

jedna z największych w Polsce agencji specjalizujących się w realizacji kampanii w Wyszukiwarkach Internetowych SEM (Serach Engine Marketing) poszukuje młodej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - praca przy kampaniach SEO - projektowanie i budowa oprogramowania SEM - obsługa i konserwacja istniejącego oprogramowania

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - dobrej znajomości PHP i HTML - znajomości CSS2 - znajomości standardów W3C (HTML, CSS) - dobrej organizacji pracy, komunikatywności - umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej Dodatkowym atutem będzie: - znajomość Java i Perl - znajomość XHTML - znajomość zagadnień z dziedziny pozycjonowania

Oferujemy

- pracę w młodym i zgranym zespole o wysokiej dynamice rozwoju, - możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy, - atrakcyjne wynagrodzenie