Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

G3 s.c.
Warszawa
praca stacjonarna
4456 dni temu

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • programowanie aplikacji internetowych
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość PHP, JS, HTML, CSS, SQL
  • znajomość AJAX, XML
  • znajomość Prototype, jQuery, script.aculo.us
  • znajomość co najmniej jednego z frameworków dla PHP (preferowane PRADO, YII)
  • umiejętność projektowania baz danych
  • podstawy administracji systemami Linux
  • praktyczna umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji SVN lub CVS
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych poparte przykładami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • znajomość Flash i ActionScript
  • umiejętność wykorzystywania narzędzi  graficznych

Oferujemy:
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego