Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Bank Danych o Inżynierach-Żebrowscy Sp. J.
Warszawa
praca stacjonarna
4862 dni temu

Bank Danych o Inżynierach - doradztwo personalne

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: (4739-11)

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w PHP
  • dobra znajomość języka SQL
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość frameworków Symfony i jQuery, znajomość technologii Ajax
  • mile widziane doświadczenie w komercyjnym tworzeniu witryn przy użyciu programowania obiektowego w PHP
  • kreatywność i dobra organizacja czasu pracy
Zakres obowiązków:
  • tworzenie aplikacji internetowych (głównie programowanie back-end)
  • rozwój wewnętrznej aplikacji intranetowej obsługującej wszystkie działy firmy
Firma oferuje:
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę przy ciekawych, nieszablonowych projektach na potrzeby firmy
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".