Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Programista PHP

MicroStrategy Poland Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5047 dni temu

Ogłoszenie numer: 127237, z dnia 2010-12-23

MicroStrategy - Najlepsi w Business Intelligence Od 1989 Microstrategy pomaga przedsiębiorstwom przekształcać dane operacyjne w użyteczne informacje. Nasza platforma Business Intelligence oferuje firmom gotowe rozwiązania na wszystkie zapytania, dotyczące raportowania oraz zaawansowanych potrzeb analitycznych. Mając ponad 2800 zadowolonych klientów oraz ponad 500 technologicznych i wdrożeniowych partnerów, MicroStrategy udowodniło, że jest najlepszym i najpełniejszym rozwiązaniem w dziedzinie Business Intelligence.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób samodzielnych i energicznych, które cenią sobie pracę w zespole i udział w międzynarodowych projektach. Na stanowisku Developera będziesz odpowiadać za: - Wspieranie i monitorowanie całego cyklu rozwoju projektu Angel.com od fazy wstępnej po testowanie (projektowanie, budowanie planów testu, rozwijanie i testowanie kodów), - Wdrażanie i rozwój platformy Interactive Voice Response (IVR) w ramach Angel Site Builder, - Rozwiązywanie bieżących problemów odnośnie aplikacji, - Udział w międzynarodowych projektach dla Angel.com,

Wymagania

Prześlij swoją aplikację jeśli: - Posiadasz wykształcenie techniczne (licencjat, magister) - Masz od 3 do 5 lat doświadczenia w programowaniu w PHP - Posiadasz bardzo dobre umiejętności analitycznego i logicznego myślenia - Interesujesz się obszarem nowoczesnych technologii informatycznych - Mówisz płynnie po angielsku (dodatkowo znajomość innego języka obcego mile widziana), Mile widziane będzie jeśli: - Posiadasz podstawową znajomość takich narzędzi jak jak: Java, ColdFusion, Linux, usług webowych: SOAP i REST, baz danych: MySQL, Oracle, serwerów: Apache/Tomcat

Oferujemy

Dzięki pracy dla MicroStrategy: - Zdobędziesz cenne doświadczenia w niezależnej i najszybciej rozwijającej się firmie BI, - Będziesz miał/a okazję pracować dla intensywnie rozwijającego się projektu Angel.com, - Wyróżnisz się wysoko specjalistyczną wiedzą na rynku. Oferujemy: - Możliwość szybkiego rozwoju kariery dla najlepszych, - Intensywne szkolenia wprowadzające oraz dalsze pogłębiające wiedzę w obszarze najnowszych technologii, - Pracę w młodym i dynamicznym zespole konsultantów, - Umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym.