Zobacz więcej ofert pracy

Programista Php

FUTURECO Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
7047 dni temu

Ogłoszenie numer: 10901, z dnia 2005-04-29

Usługi dla biznesu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Tworzenie aplikacji e-commerce opartych o PHP, MySQL Zakres obowiązków: - współudział w tworzeniu nowego projektów internetowych, - integracja istniejących rozwiązań

Wymagania

Wymagania: -Doświadczenie w projektowaniu baz danych -Bardzo dobra znajomość PHP, MySQL poparta doświadczeniem w projektowaniu komercyjnych aplikacji e-commerce. - Mile widziana umiejętność tworzenia kreatywnych animacji Flash oraz grafiki WWW -Dobra znajomość języka angielskiego -Zaangażowanie w pracę i otwartość na nowe pomysły i rozwiązania -Samodzielność i kreatywność - Pomysłowość - wykazywanie inicjatywy

Oferujemy

Oferujemy : - prace przy ciekawych projektach - możliwość rozwoju zawodowego - wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników -elastyczne warunki pracy