Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista PHP Warszawa
Programista PHP / Web Developer

Atlantic Fund Services Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3354 dni temu

Ogłoszenie numer: 698168, z dnia 2015-05-11

Atlantic Fund Services jest jedną z największych firm świadczących usługi na rzecz funduszy inwestycyjnych i emerytalnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w obsłudze funduszy od 1986 roku. Swoją działalność prowadzimy na terenie Stanów Zjednoczonych, Luksemburga, Wielkiej Brytanii i Polski. Oferujemy szeroki zakres usług operacyjnych, a swoją silną pozycję zbudowaliśmy w oparciu o wysoką jakość, innowacyjność oraz orientację na potrzeby Klientów. Naszymi Klientami są przedstawiciele jednych z największych i najbardziej renomowanych firm inwestycyjnych na świecie.

www.atlanticfundservices.eu

W związku z rozwojem biznesu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PHP/04/2015

Opis stanowiska

  • Rozwój kluczowych aplikacji biznesowych wspierających działalność spółki

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności

  • Tworzenie i testowanie prototypów rozwiązań

  • Współpraca z zespołem projektowym

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z projektem

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość PHP 5
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • Znajomość jQuery
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość TSQL

  • Znajomość RWD

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji webowych

  • Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii stwarzających duże możliwości rozwojowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji

  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole

  • Udział w projektach międzynarodowych

  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet rekreacyjny