Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP / Warszawa

ProData Consult Sp.z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
3225 dni temu

Usługi doradcze ekspertów IT

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: #4649
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie.

Dla naszego klienta – jednej z instytucji finansowych na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko: Programista PHP

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle.
  • Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu.
  • Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu.
  • Współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych.
  • Wdrażanie działań dot. poprawy jakości danych w systemach oraz aplikacjach eksportujących dane do hurtowni danych.
  • Wsparcie w opiniowaniu specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej przygotowanej przez zespół ze strony trzeciej.
  • Projektowanie nowych funkcjonalności aplikacji

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP5, AJAX, Zend
  • Dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery
  • Znajomość OOP
  • SQL, Subversion Git
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną

Mile widziane:
  • Znajomość ITIL, UX Design, UML, PHP Excel, PL/SQL, narzędzi CASE

Oferujemy:
  • Długoterminową współpracę na kontrakcie B2B
  • Skandynawską kulturę pracy
  • Dofinansowanie do Pakietu Medycznego Medicover
  • Pracę nad ciekawymi, zróżnicowanymi projektami

Lokalizacja: Warszawa
Wymagania: Przynajmniej trzy lata doświadczenia zawodowego w IT.