Praca.pl Praca Mazowieckie Ostrołęka Programista PHP Ostrołęka
Programista PHP w Dziale Rozwoju Aplikacji

Programista PHP w Dziale Rozwoju Aplikacji

CAPITAL SERVICE
Ostrołęka
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca hybrydowa
3 dni temu

W Capital Service S.A. tworzymy duży zespół doświadczonych specjalistów z różnych obszarów zawodowych. Cenimy sobie profesjonalizm, ale jednocześnie wyróżniamy się niekorporacyjną kulturą pracy. Stawiamy na dynamiczny rozwój, promujemy i nagradzamy najlepszych, a także jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które dopiero rozpoczynają swoją zawodową karierę.

 

Dołącz do Capitalnego zespołu! Aplikuj na stanowisko:

Programista PHP w Dziale Rozwoju Aplikacji
Miejsce pracy: Ostrołęka
Tryb pracy: hybrydowa
Jak pracujemy?
  • hybrydowo (min. 2 dni w tygodniu w biurze) lub stacjonarnie,
  • w zespołach scrum-owych złożonych z doświadczonych programistów i testerów,
  • projektujemy i kodujemy rozwiązania na podstawie założeń biznesowych,
  • recenzujemy wzajemnie swój kod (code review),
  • dążąc do ulepszania i niezakłóconego rozwoju naszych aplikacji,
  • integrując się z zewnętrznymi usługami,
  • współpracując z innymi działami organizacji,
  • utrzymujemy działające już aplikacje.
Szukamy osoby, która umie / zna / używa:
  • PHP 8,
  • Symfony 6+, PHP Unit,
  • OOP, SOLID, DRY, KISS, YAGNI,
  • PHP Stan, PHP CS,
  • SOAP, XML, REST, JSON,
  • RDMS: SQL, Mysql, Percona,
  • RabbitMQ, Redis, Elasticsearch,
  • GIT,
  • podstawy DevOps (Docker, CI/CD, Jenkins),
  • posiada zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • zna język polski na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się,
  • zna język angielski na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • umie pracować w zespole,
  • umie zorganizować swój czas pracy,
  • ma doświadczenie w programowaniu i minimum 3-letni staż pracy na podobnym stanowisku oraz ma frajdę z tego, co robi :)
Mile widzimy również:
  • doświadczenie w fintech-u i/lub branży finansowej,
  • doświadczenie w DevOps,
  • doświadczenie z Angular-em i DHTMLX,
  • znajomość Zend Framework, PHP 7,
  • znajomość GraphQL.
Co oferujemy naszym pracownikom:
  • przyjazną atmosferę,
  • transparentność procesów wewnątrz firmowych,
  • pracę w zgranym zespole,
  • udział w procesie budowania i rozwijania aplikacji z realnym wpływem na ich kształt,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • benefity pracownicze: dofinansowanie do opieki medycznej, dostęp do karty sportowej i ubezpieczenia grupowego.
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
Aplikuj teraz
 

Poznaj

CAPITAL SERVICE

Jesteśmy obecni na rynku finansowym od 1999 roku. Naszym głównym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia Klienta oraz zapewnienie najwyższych etycznych standardów obsługi. Głównymi naszymi produktami oferowanym Klientom są pożyczki gotówkowe, które na rynku finansowym spośród innych ofert wyróżniają proste i czytelne zasady. Nasi pracownicy to wysoce wykwalifikowani doradcy finansowi, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem służą każdemu Klientowi i pomagają w rozwiązywaniu chwilowych problemów finansowych.

Podobne oferty

  • Backend Developer

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    4 dni
    Zakres obowiązków: Rozwój i utrzymanie platformy edukacyjnej Zapewnienie wysokiej jakości kodu oraz jego ciągła optymalizacja Współpraca z zewnętrznymi dostawcami (np. software house) w zakresie rozwoju platformy Odpowiedzialność za poprawność i aktualność dokumentacji technicznej...
  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.