Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP Symfony

Level 7 Systems Ltd
Praca, Polska / Londyn / praca zdalna
praca stacjonarna
3908 dni temu

Ogłoszenie numer: 331383, z dnia 2013-11-04

Level 7 Systems dostarcza nowoczesne rozwiązania komunikacyjne dla odbiorców biznesowch na całym świecie. Cenimy sobie kreatywność, wiedzę i pasję w podejmowaniu nowych wyzwań.

Miejsce pracy: Praca, Polska / Londyn / praca zdalna

Opis stanowiska

Firma z branży telekomunikacyjnej i telefonii VoIP z siedzibą w Londynie poszukuje programisty pragnącego rozwijać swoje zdolności w międzynarodowej firmie. Platforma komunikacyjna Level 7 Systems znalazła uznanie wśród partnerów na całym świecie a jej elastyczność i wysoka jakość dostarczanej usługi są szeroko doceniane przez odbiorców biznesowych wielu branż. Rekrutacja na stanowisko Programisty PHP Symfony to szansa na dołączenie do naszego młodego i dynamicznego zespołu.

Wymagania

  • Znajomość programowania obiektowego
  • Doświadczenie w tworzeniu komercyjnych projektów przy użyciu Symfony 1/2
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
  • Znajomość SVN
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Mile widziana znajomość JavaScript (ExtJS), LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej w elastycznym wymiarze godzin
  • Możliwość częstych warsztatów szkoleniowych w Londynie
  • Możliwość współtworzenia nowoczesnej platformy telekomunikacyjnej w przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju i nauki

Wynagrodzenie

Od 4000 do 7000 PLN