Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Programista PHP / SQL

I-DOTCOM Sp. z o.o.
dolnośląskie, Katowice, Wrocław
praca stacjonarna
5999 dni temu

Ogłoszenie numer: 39881, z dnia 2008-02-11

I-DOTCOM Sp. z o.o. zajmuje sie projektowaniem i wdrażaniem największych sklepów internetowych i systemów sprzedaży w Polsce i USA. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.i-dotcom.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie, Katowice, Wrocław

Nr Ref.: PR-14

Opis stanowiska

- tworzenie aplikacji internetowych i modułów dla systemu sprzedaży internetwej i-Shark - projektowanie i analiza baz danych SQL - badanie i udoskonalanie wydajności aplikacji webowej

Wymagania

- doświadczenie w programowaniu obiektowym w PHP5 - wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów

Oferujemy

- atrakcyjne warunki pracy w szybko rozwijającej się firmie - możliwości podnoszenia kwalifikacji