Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Programista PHP / SQL

I-DOTCOM
dolnośląskie, Katowice, Wrocław, Warszawa
praca stacjonarna
6365 dni temu

Ogłoszenie numer: 27231, z dnia 2007-03-12

I-DOTCOM

I-DOTCOM sp. z o.o. zajmuje sie projektowaniem i wdrazaniem najwiekszych sklepow internetowych i systemów sprzedaży w Polsce i USA.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Katowice, Wrocław, Warszawa

Nr Ref.: PR-12

Opis stanowiska

- tworzenie aplikacji internetowych i modułów dla systemu sprzedaźy internetwej i-Shark - projektowanie i analiza baz danych SQL - badanie i udoskonalanie wydajnosci aplikacji webowej

Wymagania

- doswiadczenie w tworzeniu komercyjnych aplikacji PHP/SQL - znajomość formatu danych XML - wyksztalcenie wyzsze techniczne lub w trakcie studiów

Oferujemy

Zatrudnienie stalej w biurze lub na zlecenia. Atrakcyjne warunki pracy w szybko rozwijającej się firmie Moźliwości podnoszenia kwalifikacji