Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Programista PHP / SQL

I-DOTCOM
dolnośląskie, Wrocław lub Katowice
praca stacjonarna
6522 dni temu

Ogłoszenie numer: 22885, z dnia 2006-09-07

I-DOTCOM

I-DOTCOM jest oddzialem firmy POLUSA sp. z o.o. i zajmuje sie projektowaniem i wdrazaniem najwiekszych sklepow internetowych w Polsce i USA.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław lub Katowice

Opis stanowiska

- tworzenie aplikacji internetowych i modulow dla systemu sprzedazy internetwej i-Shark - tworzenie i wdrazanie programow wymiany danych w formacie XML - projektowanie i analiza baz danych SQL - badanie i udoskonalanie wydajnosci aplikacji webowej

Wymagania

- doswiadczenie w tworzeniu komercyjnych aplikacji PHP/SQL - wyksztalcenie wyzsze techniczne lub w trakcie studiow

Oferujemy

Zatrudnienie stalej w biurze we Wroclawiu lub Katowicach lub na zlecenia, mozliwosc pracy zdalnej.