Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP / SQL

Politechnika Wrocławska
Wrocław
praca stacjonarna
2169 dni temu

Dział Informatyzacji Politechniki Wrocławskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PHP/08/2018
Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie prac związanych z projektowaniem, implementacją oraz utrzymaniem systemów informatycznych rozwijanych przez Dział Informatyzacji.

Do zakresu obowiązków będzie należało:

  • utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji portalowych,
  • projektowanie i budowa nowych aplikacji i systemów,
  • opracowanie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne),
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość PHP 5.6/7,
  • dobra znajomość JavaScript (jQuery),
  • znajomość relacyjnych baz danych (SQL), (PostgreSQL, MySQL),
  • znajomość HTML/CSS,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość narzędzi BIRT 4.4,
  • znajomość narzędzi IBM: Connections, Domino, Sametime,
Oferujemy:
  • zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • udział w ciekawych i ambitnych projektach przy użyciu najnowszych technologii,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy przy użyciu wiodących narzędzi informatycznych,
  • nowoczesny sprzęt oraz dostęp do najnowszych narzędzi wspierających proces tworzenia systemów informatycznych,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).

Poznaj

Politechnika Wrocławska powstała w 1945 r., głównie dzięki zaangażowaniu pracowników naukowych nieistniejących już Politechniki Lwowskiej i Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie, którzy zagospodarowali zniszczone budynki niemieckiej Wyższej Szkoły Technicznej - Technische Hochschule.

Dziś kontynuujemy tradycję tych znamienitych polskich uczelni i rozwijamy się w ścisłej współpracy z wiodącymi przedsiębiorstwami Dolnego Śląska. Jesteśmy jedną z największych i najlepszych uczelni technicznych w kraju, w rankingach ogólnopolskich zajmujemy regularnie miejsca w ścisłej czołówce.

Pierwszy rektorem połączonych jeszcze wtedy Politechniki i Uniwersytetu Wrocławskiego był w latach 1945–1951 prof. Stanisław Kulczyński. Od tamtej pory doczekał się już czternastu swoich następców. Obecnie władzę sprawuje prof. Arkadiusz Wójs. Jego kadencja potrwa do końca sierpnia 2024 r.