Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP - MySQL Senior

ASPORT Group Sp. z o.o. Sp. k.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
3107 dni temu

Ogłoszenie numer: 931436, z dnia 2016-01-13

ASPORT Group (dawniej F.H.U. WEB-COM ) to firma z 13 letnim doświadczeniem, tworząca nowoczesne oprogramowanie z zakresu B2B, CRM oraz E-commerce. Tworzymy, zarządzamy, doradzamy oraz sami wykorzystujemy Nasze systemy.

ASPORT Group to ciągle nowe projekty, nowoczesne rozwiązania i wielu stałych klientów. Dzięki czemu Nasi pracownicy mają zapewnioną pracę w bardzo dobrych, nowoczesnych warunkach, dobre wynagrodzenie i system premiowy. Nowa siedziba firmy, zlokalizowana blisko obwodnicy, pomieszczenia przestronne i klimatyzowane. Zapraszamy do Pracy.

(Zapewniamy mieszkanie firmowe)

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem ASPORT Group (dawniej F.H.U. WEB-COM) poszukujemy osób lubiących wyzwania, głodnych wiedzy, którzy w przyjaznej atmosferze lubią tworzyć nowe rozwiązania dla E-commerce.

Oferujemy dobre wynagrodzenie i mieszkanie firmowe w centrum Bielska.

Praca w nowoczesnym biurze, klimatyzowanym, przestronnym, blisko obwodnicy Bielska.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • Współtworzenie systemów informatycznych B2B dla Enova
  • Współtworzenie systemów ERP - indywidualny projekt
  • Rozbudowa oprogramowania dla E-commerce Asport.pl , Allegro, Amazon, eBay
  • Współpraca z innymi programistami w zespole
  • Implementacja i wdrażanie
  • Testowanie aplikacji

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość PHP (doświadczenie w programowaniu, programowanie obiektowe)
  • Dobra znajomość framework MVC (Symfony, Laravel lub inny)
  • Dobra znajomość bazy MySQL i języka SQL (tworzeniu wydajnych zapytań SQL)
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript (w tym jQuery/AJAX)
  • Chęć ciągłego rozwoju
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Terminowość, solidność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Web Services (SOAP)
  • Znajomość XML, Edi
  • System kontroli wersji

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat, elastyczne godziny pracy
  • Dobre wynagrodzenie i system premiowania (3500 - 5500 miesięcznie netto) - zależnie od umiejętności i doświadczenia
  • Mieszkanie Firmowe w Centrum Bielska-Białej
  • Ubezpieczenie Grupowe Allianz
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu, oprogramowania oraz technologii
  • Możliwość ciągłego rozwoju w zakresie umiejętności miękkich i technicznych
  • Uczestnictwo w pasjonujących warsztatach, konferencjach i spotkaniach (E-commerce, Amazon, Allegro)

 Wynagrodzenie

  • 3500 - 5500 miesięcznie netto