Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP / Magento

Pearson Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2051 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 05.12.2018 NC Warsaw

Pearson Frank International Ltd jest światowym liderem w rekrutacji Java / PHP / Web, oferujący więcej zleceń JAVA / PHP / Web niż jakakolwiek inna agencja. Na całym świecie mamy do czynienia zarówno z agencjami cyfrowymi, jak i użytkownikami końcowymi JAVA i PHP. Pearson Frank International Ltd działa jako Agencja Zatrudnienia w związku z tym wakatem.

Programista PHP/Magento

Opis stanowiska:

Nasz klient jest to cross sektorowa firma zajmująca się obszarami takimi jak logistyka, finanse czy e-commerce. Obecnie do swojego 4-osobowego zespołu e-commerce poszukują full-stack Developera.

  • Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu w Magento2
  • Zarządzanie procesem dostarczania rozwiązań – developmentem, testami, wdrożeniem
  • Efektywna współpraca z lokalnym oraz zagranicznym zespołem
  • Wsparcie rozwoju, utrzymania i implementacji nowych funkcjonalności platformy sprzedażowej
  • Analiza potrzeb biznesowych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektach Magento
  • biegle programujesz w PHP 7.x,
  • znasz standardy obowiązujące przy tworzeniu oprogramowania,
  • Znajomość technologii Docker
  • Praktyczna znajomość frameworków PHP (Symfony, Zend, Laravel)
  • Samodzielność i upartość w debugowaniu błędów
  • Język angielski komunikatywny w mowie, dobry w piśmie

Oferujemy:

  • Oferujemy samodzielne stanowisko w 10-osobowym zespole E-commerce złożonym z ekspertów w różnych obszarach zarówno technicznych jak i biznesowych – to idealne miejsce dla osób, które chcą czuć realny wpływ na rozwój biznesu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Branża retail, w której pracujemy jest ciekawa i nie pozwala się nudzić
  • Pracujemy z ciekawymi technologiami
  • Oferujemy prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
  • Stawiamy na prostą komunikację
  • Szybko rośniemy – tylko w 2017 roku otworzyliśmy 31 zupełnie nowych stanowisk, obecnie mając w zespole łącznie ponad 130 osób

Pytania?

Czekamy na Państwa CV lub prosimy o kontakt z firmą Pearson Frank pod numerem telefonu +48221040835