Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP/Java

DONE Robert Papis
Łódź
praca stacjonarna
4065 dni temu

Ogłoszenie numer: 276787, z dnia 2013-05-30

Done. Creative e-solutions tworzy od  ponad 10 lat webaplikacje „szyte na miarę".

Wdrożyliśmy rozwiązania internetowe dla takich marek jak: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, BPH TFI, ING, Polimexu, Pepsi. Do naszego zespołu poszukujemy programisty PHP i/lub Java do tworzenia ciekawych i ambitnych rozwiązań internetowych.

Poszukujemy osób chcących się rozwijać w świetnym zespole i podejmujących wyzwania.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: 141/2013

Opis stanowiska

  • Tworzenie aplikacji PHP (obiektowo z wykorzystaniem frameworków),
  • i/lub  Tworzenie aplikacji Java (obiektowo z wykorzystaniem frameworków),
  • Praca w zespole z wykorzystaniem narzędzi pracy grupowej,
  • Projektowanie aplikacji (logiki/ baz danych),
  • Wdrażanie rozwiązań.

Wymagania

  • Znajomość programowania obiektowego,
  • Znajomość baz danych: MySQL i/lub PostgreSQL,
  • Praca nad nieszablonowymi aplikacjami on-line,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań,
  • Otwarcie na nowe technologie.

Mile widziane:

  • Praktyczna umiejętność programowania w języku PHP i/lub Java,
  • Umiejętność spojrzenia na projekt z perspektywy klienta,
  • Wiedza z zakresu webusability.

Oferujemy

  • Możliwość pracy na etacie (możliwe też zlecenie, staż) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym i doświadczonym zespole,
  • Garść nowych wyzwań informatycznych każdego dnia,
  • Miłą atmosferę w pracy.