Najnowsze oferty pracy

  • Regular / Senior Java Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Warszawa, ul. Adama Branickiego 13    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Pion Oprogramowania dla Leasingu zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem specjalistycznych oprogramowań dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej oraz zarządzaniu flotą pojazdów. Nasze rozwiązania wyróżnia pięć podstawowych cech: funkcjonalność,...
  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista ORACLE

manBase S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3879 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Aktywny udział w rozwijaniu aplikacji
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu

Wymagania:
  • Znajomość narzędzi i bazy danych ORACLE (PL/SQL, Forms, Reports, Java, ADF, JDeveloper, BPEL, BPM)
  • Wiedza merytoryczna w zakresie księgowości i finansów
  • Znajomość zagadnień związanych z leasingiem

Oferujemy:
  • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • Dostęp do najnowszych technologii informatycznych
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922